Występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Szanowni Państwo,

Organizatorzy Koncertu z okazji 100 lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, czyli Koło SBP przy Bibliotece Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu i Koło SBP przy Bibliotece Politechniki Poznańskiej,

oficjalnie i serdecznie zapraszają wszystkich Członków Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Oddziału Poznańskiego

na wyjątkowy występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego,

który odbędzie się 1 grudnia – piątek br. o godzinie 18:00

w Auli MAGNA Centrum Wykładowego i Biblioteki Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 2 (przy Warcie)

Proszę o 100 % pewne deklaracje uczestnictwa w koncercie – zgłoszenia do 20 października na adres e-mail olimpia@up.poznan.pl. Listę uczestników muszę przesłać dalej najpóźniej 23.10.2017.

Bezpłatne wejściówki są dwuosobowe, zatem można wybrać się z osobą towarzyszącą.

Jeżeli ktoś zadeklaruje swą obecność jednak nie będzie mógł dotrzeć, to bardzo prosimy o znalezienie zastępstwa.

Zespół przyjeżdża specjalnie dla nas, aula mieszcząca ponad 600 osób została udostępniona nieodpłatnie – nie wypada więc by świeciła wolnymi miejscami. Skorzystajmy z okazji i spędźmy niepowtarzalny wieczór w Poznaniu!!!

Oto mała próbka umiejętności Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego :

www.youtube.com/watch?v=2zYDMETpm6M